We belong together #11

4. února 2013 v 19:10 | Pájaxoxox |  We belong together
V minulém díle:
Mám ho jinak ráda!

Více v celém článku


Běžela jsem do svého pokoje. Vešla jsem dovnitř, no bordel tam byl jako vždy, nic se nezměnilo. Jen Kate měla věci sbalené. Musela jít k nim domů, protože tu měla věci z jejich domu. Oblékla jsem se do věcí na doma a běžela dolů. Dole seděl u stolu Fred a četl noviny. On Fred vůbec hodně čte noviny. Kupuje si je každý den. Koukla jsem se na nádobí, bylo neumyté a neotřené.
"Frede?"
"Ano?"
"Uděláš někdy nádobí?" zeptala jsem se a začala o utírat a skládat do skříní a zásuvek.
"Promiň, ale já jsem fakt dost unavený! A strašně jsem se těšil na noviny"
Já jsem zakroutila očima a utírala dál. Když jsem ho otřela tak jsem tamto nádobí umyla. Podívala jsem se do ledničky. Mamka byla na 100% na nákupu.
"Co si přeješ k večeři?" zeptala jsem se Freda.
Moc se mu nechtělo odtrhnout oči od novin, ale uráčil se.
"Co uvaříš" řekl a mrkl na mě.
Otočila jsem se od něj a podívala se opět do ledničky. Koukla jsem také do mražáku. Rozhodla jsem se, že udělám játra s rýží. Mamka je miluje a Fred je má taky celkem rád. Snad je má ráda i Kate a John. Snad jo. Dala jsem vařit rýži a na pánvi jsem hodila ty játra. Vařila jsem a vařila, byla nuda. Zapnula jsem si k tomu radio 'The Hits Radio'. Nejlepší rádio na světě! Pustila jsme to na plný pecky, protože tam zrovna hráli 'Kiss you' od 1D, začala jsem tancovat a zpívat do rytmu. Hned jsem si vzpomněla na Harryho a začalo mi bušit srdce. To se mi ještě nikdy nestalo. Vlastně jo, jenom jednou a to, když jsem poprvé viděla Iana. Jinak ne. Přestala jsem tancovat a věnovala jsem se dál vaření, stejně jsem si přitom pobrukovala do rytmu. Fred se na mě nechápavě podíval a šel do svého pokoje. Za chvíli klaply dveře a dovnitř vešla Kate.
"Ahoj Kate" řekla jsem a běžela jí objat.
Vypadala hrozně měla kruhy pod očima, roztrhaný svetr po její mamce a džíny, které jsem jí dala byli už strašně onošené, úsměv, jako by neuměla.
"Ahoj Lucy" řekla a stiskla mě.
"Tak jak-"
"Jak na tom jsem? No, zítra ráno letíme s Johnem k babičce. Uděláme tam i pohřeb. Teta Melánie se rozhodla, že ten náš barák prodá. Už jsme vystěhovaní. V práci jsem dala výpověď" řekla a sklopila oči.
"Kate, jsi úžasná dívka a já vím, že to zvládneš" řekla jsem a objala ji.
Usmála se. Zázrak! Aspoň jednou. Ani nevíte, jak jsem byla za ten úsměv šťastná.
"Čau Lucy" řekl John řechtavým hlasem.
Stál za Kate a pak se rozeběhl do pokoje Mitch. Asi za 10min klaply dveře a dovnitř přišla mamka.
"Čáu mami" řekla jsem a dala jí pusu.
"Jůůů" řekla a koukla na játra.
"Lu moje Lu!" řekla Mitch a chytla mě za ruku.
Sklonila jsem a dala jí pusu. Usmála se pusu mi oplatila. Rychle jsem šla k pánvi a játra nandala na talíř. Pak jsem vzala rýži a udělala s ní to samé. Nakrájela jsem ještě přílohu a připravila na stůl.
"Jí-dlo" zařvala jsem na celý dům.
Všichni najednou přiběhli. Sedli jsme ke stolu, odříkali modlitbu a začali jíst. Všem moc chutnalo a za to jsem byla moc ráda. Hned po jídle jsme s Kate umyli i otřeli nádobí. Udělala jsem popcorn a šli jsme do obýváku si sednout na gauč a dívat na TV. Mysleli jsme, že bychom si spolu v klidu popovídali a dali si popcorn, ale za chvilku přiběhli John a Mitch a celý popcorn nám snědli. S Kate jsme se tedy odtáhli ke mně do pokoje, kde jsme si měli 'popovídat'.
--------------------------------
Tak, další díl:'))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saša Saša | Web | 5. února 2013 v 17:00 | Reagovat

wow dokonalá časť :)

2 Martush** Martush** | Web | 3. března 2013 v 16:53 | Reagovat

jů, nová kapitolka, jde se číst :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama