Walk with Niall #9

12. července 2012 v 18:48 | Pájaxoxox |  Walk with Niall

V minulém díle:

A tak jsme odjeli do domu 1D!

véce v celém článku

"A kde budu, já a Nicki spát?" řekla jsem a podívala se na všechny. "No, ty snad budeš spát u Nialla" řekl Louis a na mě a na Nialla, zamrkal obočím. "No to teda budeš" řekl Niall a políbil mě. "A co já?" řekla Nicol. "No, já mám u sebe Dan, Louis El, Niall Ros a Harry Jess, takže na tebe připadá Zayn. Má tam volnou válendu" řekl Liam a podíval se na Zayna. "Jo, klidně" řekl Zayn a šel si ven dát cigaretu. Nicol, byla hodně na nervy, ona je totiž vážně do Zayna blázen. Tak jsme si šli všichni lehnout. Niall mě nabídl, jestli se nekouknem na film. "Ne, promiň" řekla jsem. "Tak budeme dělat něco jiného" řekl Niall a začal mě líbat i po krku a po ramenech atd.... Pak mě něžně položil a neustále mě líbal atd.... Ráno jsem se probudila dřív než Niall a začala jsem se mu hrabat ve vlasech, ale on pořád spal. Po asi deseti minutách se probudil a koukal se mi do očí. "Tvoje pohlazení, je jako pohlazení od anděla" řekl políbil mě. "Tvůj polibek, je jak políbení od anděla" řekla jsem a trošku jsme se zasmáli. Někdo zaťukal na dveře. "Moment" řekli jsme s Niallem najednou. Rychle jsme se oblékli a pak Niall řekl "dále". Byl to Louis "čauky hrdličky, hele Niallel, za chvilku máme rozhovor, tak se připrav" řekl. "Jasně" řekl Niall a Louis odešel. "Nevyfotíme se spolu???" řekl Niall. "Jasně" řekla jsem a vyfotily jsme se. Ta fotka vypadala
tak, že jsme leželi v posteli a já měla ruku v jeho vlasech. Bylo fakt ta nejúžasnější fotka! "Už musíme jít" řekl Harry, který vpadl do pokoje. "Budeš se na nás koukat?" řekl a dal mi pusu. "Samozřejmě!!!" řekla jsem a pusu jsem mu oplatila. Dole jsme si ještě s Dan a El a Nicol sedli k televizi a dívali.
_______________________________________________________________
Rozhovor:
"Ahoj kluci, tak jak to jde?" řekla poderátorka Ellen Booren.
"A co holky?" dodala. "Jaké máte holky?". "Já chodím s Dan" řekl Liam a zasmál se. "Já s El" dodal Louis. "Já s Jess" řekl Harry. "Já s Ros" dodal Niall. "tady máte naší fotku". "Krásná holka" řekla Ellen. "A co ty Zayne?" zeptala se Ellen. "No, mám holku, jmenuje se Nicol". Já jsem vyprskla smíchy i El a Dan. "Co je?" řekla Nicol. "Ta holka má stejné jméno jako ty" řekla El. "No, ale to jsem já!" řekla Nicol a usmála se na nás. "Stalo se včera večer něco mezi vámi?" zeptala jsem se. "Něco málo" řekla Nicol a bylo na ní vidět, že je šťastná. "Děkuju kluci" řekla moderátorka a začla reklama.
Tumblr_m6eqzk97bk1r6yy2qo1_400_large
_____________________________________________________________________
Hrůza!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 EveeSmile EveeSmile | 12. července 2012 v 18:54 | Reagovat

Největší hrůza na světě :DDDDD Prober se, jo?! :DDD
Krásný! Vážně! Čtu každý díl, ale to ty víš :DD :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama