Walk with Niall #4

25. června 2012 v 15:14 | Pájaxoxox |  Walk with Niall

V minulém díle:

Tak jsem řekla, že jsem celou dobu byla na pláži a chodila po L.A.

více v celém článku

Druhý den mi hned v 11:00, zavolalo cizí číslo, já jsem ho vzala a řekla jsem "Haló? Kdo to je?". "Ahoj" řekl hlas a já hned věděla kdo to je. "Ehm...já jsem Niall" řekl hlas. "Já vím" řekla jsem a šla jsem do koupelny, aby mě Nicol neslyšela. "Promiň, ale já nechci, aby mě moje kamarádka slyšela, protože jí to chci říct, že jsem se s tebou setkala, při lepší příležitosti" řekla jsem a opřela se o zeď. "Nešla by jsi dnes se mnou za hodinu ven?" řekl a odmlčel se. "Musím, to nějak vyřešit, ale asi jo" řekla jsem. Pak jsme si povídali o tom kam půjdeme a pak jsem se šla přestrojit. Vzala jsem si džínové kraťásky a tílko. Nicol jsem řekla, že jdu nakupovat a, že chci něco koupit domů. Nicol, na tohle nebyla...Kupování domů jí nebavilo a to já jsem dobře věděla. S Niallem jsme se šesli u pláže. Sedli jsme si na písek a házeli do vody žabky. Smáli jsme se. Pak se mě Niall zeptal "Ehm, jak se vlastně jmenuješ?". "Jmenuji se Rosa, takže mi říkej Ros" odpověděla jsem mu.
Niall se usmál a dal mi z jeho plechovky napít Cofoly. Byla výborná! Moc mi chutnala. Niall se na mě pořád smál a říkal, jak jsem krásná a já byla v sedmém nebi. Po chvilce, když byl západ slunce, se ke mně přisunul a dal ruku na můj bok a já mu dala na ruku hlavu. Bylo to krásné a Niall se na mě pak podíval a řekl "máš mě ráda?" a zadíval se na mě. "Já do tebe úplně šílím" řekla jsem. Niall se ke mne sehnul a začal mě líbat a já byla opět v sedmém nebi. Když jsme se odlepili pusy od sebe
Niall řekl "já jsem do tebe, taky blázen" a začal se smát. Pak jsme se zvedli a šli z pláže a šli za ruku a cestou mi dal snad Niall 20 pus! Pak k nám přiběhly fanynky a začali mě od Nialla odstrkovat a on na to "hey! Holky! Nechte moji holku. Ros pojď." řekl a šli jsme do našeho hotelu. Dole se mnou Niall rozloučil a dodal "tak zítra princezno". "Jo" řekla jsem a dali jsme si velké polibky. Druhý den ráno, byla Nicol, nějaká divná. Ptala jsem se jí, co jí je a jestli jí něco vadí atd...Ale ona na to "nic neboj se!". Když to dořekla tak vždy zakroutila očima. Bylo mi to divné a tak jsem zavolala Niallovi, "ahoj, jak se máš? Omlouvám se, ale moje kamarádka Nicol, je taková divná, budu dnes s ní" řekla jsem. "A co já, tvůj kluk? Ne, to byl fór, buď s ní, ať jste v pohodě a kamarádky" řekl mi. "Díky, jsi fakt zlato" řekla jsem a přes mobil jsem mu poslala pusu a on mně. Pak jsem šla za Nicol, ta ležela u počítače, měla sluchátka v uších a nevnímala okolí. Já si vzala taky notebook a šla zavolat přes skype domů. S rodiči jsem si popovídala a pak přišla na řadu Nicol, nevěděla, co s ní je. "Nicol co ti je? Vůbec se se mnou nebavíš! Co jsem ti udělala?" řekla jsem a podívala jsem se jí do očí. "Tobě to nedochází? Včera a předevčírem jsi mě úplně vynechala" řekla a koukla na mě a pak zase do noetebooku. "Včera jsem šla nakupovat dárky domů!" řekla jsem a podívala jsem se na ní. "Za prvé jsi si tu nechala peněženku a za druhé jsem viděla, jak míříš k pláži a né ke stánku se suveníry" a podívala se na mě s takovím pohledem, který říká "pěkně mi lžeš!". "Chceš slyšet pravdu?", řekla jsem. "Jo! Jsme nejlepší kamarádky a já si přeji, abych věděla pravdu!" řekla a napila se spritu. "Tak dobře", řekla jsem a odešla do koupelny, zavolat Nialllovi. Domluvila jsem s ním, ať přijde za 10 minut na pláž, že tam přijdu já i Nicol.
Když jsme tam došli, Niall už tam seděl a pil svoji milovanou Cofolu. Já jsem zakřičela "ahoj" a on se otočil a běžel za náma, když k nám přiběhl, tak mi řekl "ahoj princezno" a dal mi pusu. Nicol stála jako přibitá do země a ani se nehla a jen čučela na mě a na Nialla jak se držíme za ruce. "Nicol tohle je můj kluk Niall a NIalle tohle je moje nejlepší kamarádka Nicol" řekla jsem. "Moc mě těší" řekl Niall a natahoval k Nicol ruku, jako, že si s ní chce potřást. Nicol jí taky natáhla a pořád stála s otevřenou pusou. "Tak co budeme dělat" řekl Niall. "Já nevím" řekla jsem. "Počkat! Vy spolu chodíte? A já o tom nic nevím?!" řekla Nicol a podívala se na mě na Nialla. "Ne, nikdo to neví, možná pár fanynek" řekl Niall a hrábnul do pytle s chypsama. "Vidíš....Včera jsem nebyla nakupovat dárky, ale šla jsem za Niallem" řekla jsem se a podívala na Nicol. Nicol řekla "tak to je super! Moc vám to přeju!" a řekla to věrohodně a pak dodala "je tu někde Zayn?". "Nicol je zblázněná do Zayna, víš??" řekla jsem Niallovi. "Zítra vás chci s kluky seznámit, i když u Ros viděla Zayna, ale co teď budeme dělat?" řekl Nialla pohladil mě po hlavě. "Já musím jít bohužel, zavolat rodičům" řekla Nicol a pak dodala "mějte se vy hrdličky". "ahoj" řekly jsme já a Niall najednou. Rozhodli jsme se s Niallem, že budeme do Pizzerie.
_________________________________________
Trochu kratší...., ale doufám, že líbí. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 EveeSmile EveeSmile | 25. června 2012 v 18:37 | Reagovat

Je to dokonalý!
Ale jediné, co je na tom divné je, že to jednou píšeš v přítomném čase a pak v minulém :DD Ale to nevadí!
Snad to chápeš!
Jinak to je krásný!

2 klarik33 klarik33 | Web | 12. srpna 2012 v 10:57 | Reagovat

Jůůů fakt  dobrý jsu číst dál.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama