Walk with Niall #3

20. června 2012 v 19:21 | Pájaxoxox |  Walk with Niall

V minulém díle:
Při filmu jsme usnuli. Ráno jsme se probudili a podívali na hodiny, bylo půl desáté. Oblékli jsme se a kupředu, čelem pláž.


více v celém článku


"Pojď, jdem si koupit něco k pití na pláž" řekla mi Nicol. "Jasně" dodala jsem a běželi jsme ke stánku s občerstvením a pitím. Každá si koupila Sprite. Moc nám chutnal. Když jsme se opalovali, tak jsme poslouchali "Moves Like Jagger" od Maroon 5. Měli jsme chutě si u toho zatancovat! Ale na veřejnosti, to nešlo. Najednou začala mluvit Nicol o koncertě 1D.
Pořád, jsme přemýšleli, jak sehnat peníze. Když jsme dali všechny peníze dohromady, vystačilo nám to na jeden lístek a něco málo, ale my jsme dvě! Nicol z toho, tak trochu zklamaná. Já taky! A jak! Konečně mám na dosah 1D a stejně se jim nějak vyhnu, kvůli blbým penězům. Po chvilce, šla Nicol do hotelu, se podívat na notebook a na skype, popovídat s rodiči. Já jsem sama ležela na pláži. Ve sluchátkách mi zrovna šla píseň "Some Like You" od Adele. Když jsem doposlouchala další čtyři písně, někdo na mě spadnul a já začala křičet. Přes sluneční brýle, jsem nevěděla, kdo to byl. "Áááááááááááá, slezte ze mně!" zakřičela jsem. "Óóóóóóóóó, promiňte, já se moc omlouvám..." řekl někdo. "Au" přerušila jsem ho. "Vážně se omlouvám, moc se omlouvám, ale, když on.." nedořekl to ten někdo. Já jsem vstala a oklepala jsem se a oprášila jsem zadek od písku. Když jsem se na dotyčnýho podívala, byl to Niall Horan! Já byla, úplně mrtvá a pak jsem omdlela. Probudila jsem se a ležela jsem v krásně měkké posteli. Když jsem pootevřela oči uviděla jsem nad sebou Zayna Malika a on řekl /spíše zakřičel/ "Nialle, pojď sem, už se probouzí". Hned přiběhl Niall a přinesl sebou tři misky se salátem a položil je na stolek. Zayn po jedné už hned chmátnul a řekl "vezmu si jí do mého pokoje" a odešel. "Jsi v pohodě?? zeptal se mně Niall a koukal se mi tak prozíravě do očí. "Jo a kde to vlastně jsem?" zeptala jsem se. "Jsi v domě 1D" řekl a usmál se. Já myslela, že znova omdlím. "Tady máš pití", řekl a podal mi sklenici s džusem. Když jsem se napila, řekl Niall "Omlouvám se, ještě jednou za to spadnutí na tebe. My jsme totiž s klukama hráli na pláži volejball /nevím jak se to píše/a Harry hodil daleko míč a když jsem ho chytal, tak jsem na tebe spadnul." řekl sklamaně a sednul si na posteli vedle mě. "To nic" řekla jsem a vstala jsem z postele. Když jsem byla u dveří, tak Niall řekl "Nechceš se projít?" a já na to "moc ráda, ale nejde to, musím jít do hotelu se nahlásit mé učitelce". "Tak mi dej tvoje číslo a já ti, když tak zavolám." řekl. Já stála jako přibytá a přitom jsem mu diktovala svoje číslo. Když jsem šla domů, říkala jsem si "týýý jo, já se setkala s Niallem a Zaynem a já s nimi mluvila atd...". Když jsem přišla do hotelu, tak hned přišla učitelka nás zkontrolovat. Nicol hnedka začla "kde jsi byla tak dlouho? A co jsi dělala?". Já jí hnedka nechtěla říkat od Niallovi a pádu atd... Tak jsem řekla, že jsem byla celou dobu na pláži a chodila po L.A.
8_large
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Je toho málo, já vím, ale jinak to nešlo...:'DD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 EveeSmile EveeSmile | 20. června 2012 v 20:13 | Reagovat

Je to krásný!

2 klarik33 klarik33 | Web | 12. srpna 2012 v 10:52 | Reagovat

To vůbec neva!bylo to dobrý.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama